Про компанію


Вітаємо Вас у нашому інтернет-магазині!


Галицька мануфактура вишивки "АРТ-ЛЕВ" - український бренд, що спеціалізується на змішаному типі мануфактурного виробництва в основному ручної роботи, а також машинної вишивки. Мануфактура (латин. manufactura, manus - рука і factura - обробіток, виготовлення) - форма виробництва, що характеризується поділом праці між найманими працівниками та використанням ручної праці народних майстрів.

Мета нашої діяльності забезпечити українців одягом та аксесуарами в національному стилі за доступними цінами. Доступність оптових цін для будь-якого клієнта.  

Наші майстрині вкладають свою працю для того щоб Ви змогли доторкнутись до народного багатства України, що зосереджена у виробах ручної роботи з їх особливою енергетикою.

Основним видом діяльності є виробництво та продаж вишиванок ручної роботи та машинної вишивки, українських костюмів, віночків, обручів, бутоньєрок, герданів , намиста та інших аксесуарів.  Ми співпрацюємо з  підприємцями у різних куточках України та з радістю постачаємо товар закордонним клієнтам. Для художніх колективів та бюджетних установ виконуємо замовлення за індивідуальними мірками. Працюємо з державними закладами та іншими  юридичними особами.

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість придбати вишиванки та українські аксесуари за доступними цінами. При замовленні від 1000 грн діють оптові ціни, більш детально про умови оптової співпраці та інші деталі Ви можете прочитати у розділі "Умови оптової співпраці". 

Ми знаходимось у м.Львові за адресою вул. Зелена, 149.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання: art-lev@ukr.net 

                                                                                     +38067-508-48-36

                                                                                     +38050-209-59-65


Наш колектив бажає Вам приємних покупок!